Ieteikumi klientiem!

Cidonija.lv mērķis ir piedāvāt saviem klientiem vislabākās parfimērijas preču cenas, kuras iepriecinās gan Jūs, gan Jūsu radus, draugus un paziņas. Cidonija.lv piedāvā tikai oriģinālās smaržas!
Lai iepirkšanos internetā padarītu drošāku un patīkamāku, dosim dažus noderīgus padomus.

Pēdējā laikā ir parādījušies vairāki interneta veikali, kas piedāvā iegādāties smaržas par pārsteidzoši zemām cenām. Diemžēl, bieži šī zemā cena arī atbilst preces zemajai kvalitātei. Tāpēc, pirms iegādāties parfimērijas preces, būtu labi pārliecināties par sekojošām lietām:

• kā atšķirt oriģinālās smaržas no viltojuma? Ražotāji visām smaržām uz kastītes uzspiež marķējumu (ciparu un burtu kombināciju), un tāds pats marķējums ir uzlīmēts katrai pudelītei apakšā. Tāpēc ir viegli atklāt viltojumu, jo pakaļdarinājumiem šādi marķējumi nav.
Cidonija.lv piedāvā tikai oriģinālās smaržas ar ražotāja marķējumu.

• vai smaržas nav analogās. Analogā parfimērija maksā ļoti lēti, smaržo līdzīgi oriģinālajām smaržām, bet tās parasti ir sapildītas vienveidīgās pudelītēs un iepakotas parastās kastītēs, savukārt attiecīgajā interneta veikalā ir ielikta oriģinālo smaržu bilde. Pats galvenais- smaržu noturība ir ļoti vāja.
Bieži analogās smaržas piedāvā tirgotāji, kas staigā pa birojiem un mājām. Ir pat iespējams, ka smaržu iepakojuma izskats atbilst oriģinālo smaržu noformējumam, bet to saturs ir spirtots un praktiski nelietojams. Pasmaržot, protams, jums iedos pareizo paraudziņu, tikai paraudziņam nebūs nekāda sakara ar preci, ko piedāvās nopirkt... Oriģinālās smaržas nemaksā ~10 eiro.

Izvēle, kur pirkt smaržas ir Jūsu ziņā. Mūsu uzdevums ir informēt par iespējamajiem riskiem, piedāvāt visizdevīgākos pirkuma nosacījumus un nodrošināt vislabāko piegādes servisu.

Novēlot patīkamu iepirkšanos,

Jūsu Cidonija.lv