• CK In 2U Him 150ml - Calvin Klein

Raksturojums: harismātisks, netraucēts

Aromāti: svaigs, koksnes- austrumnieciskais
Sākuma nots: citrons, greifrūta lapas, saldēti tangelos
Sirds nots: kakao, Pimentas pipari, Shiso lapas
Beigu nots: mošus, baltais ciedrs, vetivers
Viņa zina tikai viņa lietotāja vārdu un viņa jauko seju, kas apskatāma interneta tīmekļos. Viņš nezina kā izskatās viņa, bet viņš vēlas uzzināt, ko viņa domā, kas viņai ir padomā. Viņai patīk tas ko viņš raksta. Viņas teksti viņu piesaista. Tas ir intensīvi. Tieši tagad. Šajā mirklī.
Jaunie CK aromāti IN2U FOR HER un FOR HIM atspoguļo patreizējo laika periodu un interpretē pavedinošās tehnoseksuālās paaudzes spēles. Šī paaudze ir spējīga darboties vienlaicīgi vairākos virzienos un to dzīves pamatā ir digitālā komunikācija. Pateicoties šīm tehniskajām iespējām viņi var vadīties pēc moto: „connection without commitment” un iesaistīties bez problēmām nepiespiestās attiecībās. Šī paaudze komunicē ar katru jebkurā laikā, visā pasaulē.
Pirmo reiz CK nav unisex smaržas, tās netiks dalītas: ir CK IN2U FOR HER un CK IN2U FOR HIM. Jo starp tiem ir atšķirība, kas ļauj uzplaiksnīt dzirkstei stap viņiem abiem. Smaržas ir dažādas – bet papildina viena otru perfekti. Īpašais ir tas, ka sirds un beigu nots jaušama uzreiz pēc pirmās uzsmidzināšanas.

Uzrakstīt atsauksmi un novērtēt

    Slikta           Laba

CK In 2U Him 150ml - Calvin Klein

  • 150ml EDT

  • Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
  • Zīmols: Calvin Klein
  • 39.69€

  • 29.38€