' Ļoti labs serviss un apkalpošana! VISU var sarunāt! :) ' - Linda

Visas atsauksmes
Jums interesējošās preces nav Cidonija.lv piedāvājumā? Interesē citi tilpumi vai komplekti?
Sazinieties ar mums, un dienas laikā dosim atbildi par pieejamību un cenu!


Gucci

Saraksts/ Režģis
Kārtot pēc:

Gucci by Gucci pour Homme - Gucci
  ..
51.00 Eur
Noliktavā no 30.01 rezervējot līdz 22.01
Guilty Black Pour Homme - Gucci
Asu izjūtu mīlētājiem un visiem tiem, kas zina, kā tas ir būt pārņemtam ar kaisli, Gucci Nams turpina radīt aromātus, kam lemts kļūt par īstiem "pavedināšanas eliksīriem"! Guilty Black atver nākamo šī aizraujošā stāsta nodaļu, kas pilna ar bīstamiem piedzīvojumiem un noslēpumiem, mīlas intrigām un satraucošām tikšanās reizēm. Guilty Black - tā ir īsta provokācija, drosmes pārbaude un gatavība pašiem neparedzamākajiem likteņa pagriezieniem! Kompozīcija: zaļais koriandrs, lavanda, apelsīna ziedi, nerolijs, zaļumu toņi, pačulija, ciedrs. ..
64.00 Eur
Noliktavā no 30.01 rezervējot līdz 22.01
Guilty Intense Pour Homme - Gucci
Daudz intensīvāka slavenā dueta Gucci Guilty interpretācija - vilinošais pāris Gucci Guilty Intense! Gucci Guilty Intense kļuvis vēl daudz drosmīgāks, nomainot tikai iekšējo formu un saglabājot savu īsto raksturu: Gucci Nama parfimēri atstājuši aromāta sastāvdaļas, taču samaisot tās nedaudz savādākā secībā! Atjaunotais Gucci Guilty Intense kļuvis spilgts un pavedinošs, daudz stiprāks, daudz vīrišķīgāks un pārliecinātāks par sevi! Kompozīcija: citrons, lavanda, koriandrs, apelsīna ziedi, nerolijs, ciedrs. ..
55.00 Eur
Noliktavā no 30.01 rezervējot līdz 22.01
Guilty Pour Homme - Gucci
Raksturojums: vīrišķīgs, elegants, pievilcīgs  Aromāti: ziedu, augļu   Sākuma nots:  lavanda, citrons, apelsīns Sirds nots:  Āfrikas apelsīna ziedlapiņas Beigu nots: ciedrs, pačūlija  Guilty Pour Homme ir rūpīgi izstrādāts vīriešiem, kuri zina, ko grib un kas saņem to, ko viņi vēlas.  Flakons ir izstrādāts no aukstā metāla un smagā stikla, padarot iespaidu par vīrišķību un greznību. ..
58.00 Eur
Noliktavā no 30.01 rezervējot līdz 22.01
Made to Measure - Gucci
..
57.00 Eur
Noliktavā no 30.01 rezervējot līdz 22.01
Ir pieejamas arī citas TOP zīmolu smaržas, komplekti un preces ķermenim! Informācija pa tel: 29621399 ' Tik laipnu, jauku un ātru apaklpošanu es Latvijā laikam nekur nebūšu redzējusi. ' - Dana

SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls