' Ļoti labs serviss un apkalpošana! VISU var sarunāt! :) ' - Linda

Visas atsauksmes
Jums interesējošās preces nav Cidonija.lv piedāvājumā? Interesē citi tilpumi vai komplekti?
Sazinieties ar mums, un dienas laikā dosim atbildi par pieejamību un cenu!


Givenchy

Saraksts/ Režģis
Kārtot pēc:

Blue Label for Men - Givenchy
Raksturojums: svaigss, cēlsirdīgs Aromāti: citrusa Sākuma nots: bergamote, greifrūts Sirds nots: pipars, kardamons Beigu nots: vīraks, ciedrs, vetivers Givenchy zīmols izlaidis jaunu aromāta versiju Givenchy Gentleman`s izsmalcinātā stila ietvaros: improvizācija par jau zināmo aromātu Givenchy Pour Homme – Blue Label. Kopš šī brīža, ja grasaties doties uz ārpilsētas pikniku un uzvalka vietā velkat džinsus un mīļāko svīteri, vīrietis, kurš vienmēr vēlas justies džentelmenis, paliks uzticīgs savām elegances jūtām. Viņu atbalstīs smaržūdens, kas veidots no izsmalcinātām citrusa notīm, vīrišķīgām koksnes un draiskām pikantām notīm. Īpaša vēsuma sajūta – Blue Label dominance. Tas, neapšaubāmi, patiks tiem, kas pieraduši pat vis kritiskākajās situācijās saglabāt mieru un būt pašiem. ..
50.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Pour Homme - Givenchy
Raksturojums: dižens Aromāti: citrusa, koksnes Sākuma nots: mandarīns, greipfrūts, koriandrs Sirds nots: vetivers Beigu nots: ciedrs, vīraka koks Givenchy pour Homme - Givenchy devītais vīriešu aromāts. Tas saglabājis iepriekšējo aromātu līdzsvarotību un ir galants, bet šoreiz tas ir pārgalvīgs un enerģisks, kā jau piederas jaunajā laikā. Givenchy pour Homme – vīriešu izvēle, kam aromāts ir patiesa bauda visas dienas garumā, uzmanības apliecinājums attiecībā uz sevi un pārējiem. Jaunā aromāta adresāts – džentelmenis ar lielisku gaumi, kas zina lietu un jūtu īsto vērtību. Viņš augstu vērtē greznību, bet to neizrāda. Viņa rīcība atbilst tikai viņa paša izvirzītajiem mērķiem. Viņa mīlestība pret sievieti ir jutekliska un cēla. ..
49.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Ir pieejamas arī citas TOP zīmolu smaržas, komplekti un preces ķermenim! Informācija pa tel: 29621399 ' Lielisks serviss - atsaucība, laipnība un elastība, kā arī apbrīnojama pretimnākšana saviem klientiem! ' - Ineta

SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls