' Cidonija.lv noteikti ir pašreiz labākais smaržu veikals, kāds Latvijā ir... ' - Lita

Visas atsauksmes
Jums interesējošās preces nav Cidonija.lv piedāvājumā? Interesē citi tilpumi vai komplekti?
Sazinieties ar mums, un dienas laikā dosim atbildi par pieejamību un cenu!


Salvador Dali

Saraksts/ Režģis
Kārtot pēc:

Eau de Ruby Lips - Salvador Dali
Salvador Dali smaržas Eau de Rubylips ir daudz vieglāka, svaigāka ziedu – augļu smaržas Rubylips versija. Šis aromāts jums sniegs patīkamu svaiguma sajūtu un padarīs Jūsu dienas skaistas un neaizmirstamas. Izdošanas gads: 2005 Raksturojums: sievišķīgs Aromāts: ziedu, augļu Nots: greifrūts, maijpuķītes, ambra, ananāss, magnolija, kokvilna ..
31.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Laguna - Salvador Dali
..
34.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Sea & Sun in Cadaques - Salvador Dali
Aromāts Sea & Sun in Cadaques no Salvador Dali Parfums veltīts spāņu ciematam Kadakes, kur slavenais mākslinieks pirmo reizi satika savu sievu Galu. Atvērts un skanošs ziedu - ambras parfīms, kā vēja brāzma, kā tālas atbalss skaņa. Tas ir pilns ar atmiņām par pārdzīvotajām mīlas un kaisles minūtēm. Sea & Sun in Cadaques norobežojas no ikdienišķā, ieviešot sievietē pārliecību par savu neatvairāmību. Aromāts viegli pieskaras ar kumkvata un aprikozes elpu, kurus nomaina upene, savijoties ar frēziju un muskusu. ..
33.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Sun & Roses - Salvador Dali - testeris
..
24.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Ir pieejamas arī citas TOP zīmolu smaržas, komplekti un preces ķermenim! Informācija pa tel: 29621399 ' Esmu ļoti apmierināta ar smaržiņām! Noteikti pasūtīšu atkal! :) ' - Baiba

SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls