' Tik laipnu, jauku un ātru apkalpošanu es Latvijā laikam nekur nebūšu redzējusi. ' - Dana

Visas atsauksmes
Jums interesējošās preces nav Cidonija.lv piedāvājumā? Interesē citi tilpumi vai komplekti?
Sazinieties ar mums, un dienas laikā dosim atbildi par pieejamību un cenu!


Donna Karan

Saraksts/ Režģis
Kārtot pēc:

DKNY Be Delicious - Donna Karan
„Lielais ābols’ – tā mēdz saukt Ņujorku, pilsētu– dārzu, kur mīt sapņi un iespējas. Vīrietis un sieviete pamana viens otru, viņas jutekliskais veidols piesaista viņa uzmanību, kas kļūst par jaunu kārdināšanas priekšnesi. Viņas aromāts piesaista un aicina izbaudīt dzīvi. Garšīgs un satriecošs, tas ap sievieti rada flirta, juteklības un aicinājuma auru – iemiesojot sevī ābola – kārdinātāja aromātu. Be Delicious veidots, iespaidojoties no lielās pilsētas ritma un stila, kas ir kustības, bezgalīgu iespēju pilna, kur var atgadīties jebkas – piemēram, tikšanās ar likteni pie augļu letes. Aromāta flakons – mūsdienīga interpretācija par pirmo uz zemes esošo kārdinājumu – ābolu, dabīgi – zaļš ābols ar metālisku augšējo tā daļu, iepakots brūnīgi dzeltenīgā kastē ar uzlīmi, kas imitē uzlīmes uz āboliem vekalos. Raksturojums: atsvaidzinošs, spilgts, optimistisks Aromāti: ziedu, augļu Sākuma nots: ābols, gurķis, greipfrūts, magnolija Sirds nots: tuberoze, maijpuķīte,roze, vijolīte Beigu nots: sandalkoks, baltie sveķi ..
43.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
DKNY Be Delicious - Donna Karan - testeris
Kas ir testeris? „Lielais ābols’ – tā mēdz saukt Ņujorku, pilsētu– dārzu, kur mīt sapņi un iespējas. Vīrietis un sieviete pamana viens otru, viņas jutekliskais veidols piesaista viņa uzmanību, kas kļūst par jaunu kārdināšanas priekšnesi. Viņas aromāts piesaista un aicina izbaudīt dzīvi. Garšīgs un satriecošs, tas ap sievieti rada flirta, juteklības un aicinājuma auru – iemiesojot sevī ābola – kārdinātāja aromātu. Be Delicious veidots, iespaidojoties no lielās pilsētas ritma un stila, kas ir kustības, bezgalīgu iespēju pilna, kur var atgadīties jebkas – piemēram, tikšanās ar likteni pie augļu letes. Aromāta flakons – mūsdienīga interpretācija par pirmo uz zemes esošo kārdinājumu – ābolu, dabīgi – zaļš ābols ar metālisku augšējo tā daļu, iepakots brūnīgi dzeltenīgā kastē ar uzlīmi, kas imitē uzlīmes uz āboliem vekalos. Raksturojums: atsvaidzinošs, spilgts, optimistisks Aromāti: ziedu, augļu Sākuma nots: ābols, gurķis, greipfrūts, magnolija Sirds nots: tuberoze, maijpuķīte,roze, vijolīte Beigu nots: sandalkoks, baltie sveķi ..
42.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
DKNY Be Delicious Fresh Blossom - Donna Karan
Be Delicious atver durvis pavasarī, svinot dabas pamošanos un pirmo apbrīnojamo ziedu un smaržu parādīšanos. Šo pavasari atver ar starojošu svaigumu Be Delicious Fresh Blossom - nevainīgu, kaislīgu un ļoti sievišķīgu aromātu. Esot delikāts un maigs, tas saskaras ar ādu ar greipfrūta kokteiļa spilgtiem lasumiem, saulainās aprikozes dzintara pili, aizkustinošu meža ziedu pušķi un maigu zīdainu koksni. Ķer pirmo pavasari kopā ar Fresh Blossom! Limitēta versija. Kompozīcija: greipfrūts, upenes, aprikoze, maijpuķītes, rozes ziedlapiņas, jasmīns, baltā koksne, ādas toņi. ..
45.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
DKNY Be Desired - Donna Karan
..
54.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
DKNY Pure - Donna Karan
Donna Karan pagarinās baudas un atpūtas mirkļus dabā, iepriecinot savus pielūdzējus ar aromātu PureDKNY! Viņa atgriež mums pašas svarīgākās musu dzīves minūtes, mirkļus vienotībā ar dabu un dažādām pasaules sajūtām. Pilsētu burzma un troksnis, kuros mēs dzīvojam, reizēm apslāpē to īpašo, kas liek mums priecāties par dzīvi un būt laimīgiem. PureDKNY pievērš mūsu uzmanību tādām, šķiet, vienkāršām un saprotamām lietām, kā mūsu tuvinieku un draugu smaidiem, maigo saules staru pieskārieniem vai rasas lāsēm, kas sastingušas uz koka lapām. Nav nekā svarīgāka un dārgāka par tiem. PureDKNY - būt laimīgai ir tik vienkārši! Kompozīcija: rasas toņi, lotoss, roze, jasmīns, frēzija, orhideja, baltā ambra, sandals. ..
55.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
DKNY Woman - Donna Karan
..
51.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Golden Delicious - Donna Karan
..
54.00 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Ir pieejamas arī citas TOP zīmolu smaržas, komplekti un preces ķermenim! Informācija pa tel: 29621399 ' Ļoti labs serviss un apkalpošana! VISU var sarunāt! :) ' - Linda

SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls