' Ļoti labs serviss un apkalpošana! VISU var sarunāt! :) ' - Linda

Visas atsauksmes

Givenchy

Saraksts / Režģis
Rādīt:
Kārtot pēc:

Ange Ou Demon - Givenchy
Jauno sieviešu aromātu Ange ou Demon radītāji pozicionē kā īstenu DHK Givenchy - franču stilu, elegantu šiku, rotaļīgu spontanitāti un patiesi aristokrātisku dvēseli. "Mēs gribējām radīt sapni - sarežģītu un greznu, ietverošu sevī valdzinājumu un tīrību, gaismu un ēnu, un mums tas izdevās" - komentē Izabella Džeks - kompānijas mārketinga direktore. Ange on Demon iekaro mūsdienu vīriešu sirdis ar savu valdonību, reibinošo enerģiju, kurai nav iepējams pretoties. Izsmalcinātais, neatkārtojami krāšņais tualetes ūdens, radīts vairāk nobriedušām un pieaugušām sievietēm nekā iepriekšējais Very Irresistible aromāts. Pamattoņi: mārsils, Kalabrijskas mandarīns, safrāns. "Sirds" toņi: orhideja, ilang - ilang, lillija. Nobeiguma toņi: rozā koks, vaniļa, ozola sakne. ..
63.00 Eur
Bez PVN: 52.07 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Blue Label for Men - Givenchy
Raksturojums: svaigss, cēlsirdīgs Aromāti: citrusa Sākuma nots: bergamote, greifrūts Sirds nots: pipars, kardamons Beigu nots: vīraks, ciedrs, vetivers Givenchy zīmols izlaidis jaunu aromāta versiju Givenchy Gentleman`s izsmalcinātā stila ietvaros: improvizācija par jau zināmo aromātu Givenchy Pour Homme – Blue Label. Kopš šī brīža, ja grasaties doties uz ārpilsētas pikniku un uzvalka vietā velkat džinsus un mīļāko svīteri, vīrietis, kurš vienmēr vēlas justies džentelmenis, paliks uzticīgs savām elegances jūtām. Viņu atbalstīs smaržūdens, kas veidots no izsmalcinātām citrusa notīm, vīrišķīgām koksnes un draiskām pikantām notīm. Īpaša vēsuma sajūta – Blue Label dominance. Tas, neapšaubāmi, patiks tiem, kas pieraduši pat vis kritiskākajās situācijās saglabāt mieru un būt pašiem. ..
50.00 Eur
Bez PVN: 41.32 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Organza - Givenchy
Uzticīga un neuzticīga, pievilcīga un liktenīga, nesatricināms dievīgums un zemes radība. Sākuma toņi: augu sula, sausserdis. Pamattoņi: gardēnija, ilang - ilang, peonija, tuberoze. Šleifā: grieķu rieksts, vaniļa, ambra, sandals. ..
63.00 Eur
Bez PVN: 52.07 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Pour Homme - Givenchy
Raksturojums: dižens Aromāti: citrusa, koksnes Sākuma nots: mandarīns, greipfrūts, koriandrs Sirds nots: vetivers Beigu nots: ciedrs, vīraka koks Givenchy pour Homme - Givenchy devītais vīriešu aromāts. Tas saglabājis iepriekšējo aromātu līdzsvarotību un ir galants, bet šoreiz tas ir pārgalvīgs un enerģisks, kā jau piederas jaunajā laikā. Givenchy pour Homme – vīriešu izvēle, kam aromāts ir patiesa bauda visas dienas garumā, uzmanības apliecinājums attiecībā uz sevi un pārējiem. Jaunā aromāta adresāts – džentelmenis ar lielisku gaumi, kas zina lietu un jūtu īsto vērtību. Viņš augstu vērtē greznību, bet to neizrāda. Viņa rīcība atbilst tikai viņa paša izvirzītajiem mērķiem. Viņa mīlestība pret sievieti ir jutekliska un cēla. ..
49.00 Eur
Bez PVN: 40.50 Eur
Pašreiz nav pieejamas
SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls