' Lielisks serviss - atsaucība, laipnība un elastība, kā arī apbrīnojama pretimnākšana saviem klientiem! ' - Ineta

Visas atsauksmes

Cartier

Saraksts / Režģis
Rādīt:
Kārtot pēc:

Baiser Vole - Cartier
Jaunā Cartier aromāta Baiser Vole kompozīcijas radītāja ir Mathilde Laurent. Aromāts sevī apvieno kaislības un kārdinošos, zagtos skūpstus... Tas ir īsts kaislību stāsts par tīru, īpašu sievišķību, ko sevī apvieno retais un elegantais lillijas zieds. Šis aromāts ir izteikts ziedu , svaiguma un pūderainuma apvienojums.. Sākuma nots: lilija Sirds nots: lilijas ziedlapiņas Beigu nots: lillijas zaļās lapas ..
66.00 Eur
Bez PVN: 54.55 Eur
Pašreiz nav pieejamas
De Lune - Cartier
Cartier De Lune  ir muskusa aromāts sievietēm. Tas ir jauns aromāts, izveidojusi Mathilde Laurent.  Aromāti: ziedu, augļu   Sākuma nots:  rozā pipars, kadiķa ogas Sirds nots:  roze, maijpuķīte, ciklamene Beigu nots: koksne, muskuss   ..
50.00 Eur
Bez PVN: 41.32 Eur
Pašreiz nav pieejamas
La Panthere - Cartier
..
54.00 Eur
Bez PVN: 44.63 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Roadster - Cartier
Izcilais Roadster līdzīgs kaislīgam ceļotājam un īstenam švītam. Tas dzēš ikdienišķas robežas, met izaicinājumu vienkāršībai un apreibst no brīvības smaržas, kurā ledainais minerālūdens svaigums sajaucas ar garšaugu un vēsa vēja aromātiem. Dzīvespriecīgs un azartisks, tas dievina, kad dzīve sagādā pārsteigumus un māk valdīt pār situācijām. Augstsirdība, drošums un aristokrātisms, tās ir viņa pamatiezīmes. Roadster - seko savai sirdsbalsij! Kompozīcija: franču labdanums, pačūlija, vaniļa, kalabrijas bergamots, angļu piparmētra, vetivērs, kašmira koksne. ..
47.00 Eur
Bez PVN: 38.84 Eur
Pašreiz nav pieejamas
SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls