' Tik laipnu, jauku un ātru apkalpošanu es Latvijā laikam nekur nebūšu redzējusi. ' - Dana

Visas atsauksmes

Cacharel

Saraksts / Režģis
Rādīt:
Kārtot pēc:

Amor Amor - Cacharel
Raksturojums: apburošs, kvēls Aromāti: ziedu , augļu , austrumnieciskais Sākuma nots: sārtais greipfrūts, sarkanais apelsīns, mandarīns, upene Sirds nots: jasmīna zieds, maijpuķīte Beigu nots: baltais muskuss, ciedrs koks, sandalkoks, tonkas pupiņas, vaniļa, pelēkā ambra Cacharel jaunās smaržas ar daudznozīmīgo nosaukumu Amor Amor ir kā enerģiska himna pulsējošajai sarkanajai, vienmēr dinamiskajai krāsai, kas valda pār jaunības un brīvības pasauli. Sarkans simbolizē kaisli, iemīlēšanās krāsa. Dubultais mīlestības solījums mirklī apreibina ar sārtās rozes reibinošo aromātu. Intrigu turpina jasmīns un maijpuķīšu smarža. Bet spēli pabeidz kaisles vokāls no baltā muskusa, ciedra, sandalkoka, vaniļas un pelēkās ambras ..
49.00 Eur
Bez PVN: 40.50 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Anais Anais - Cacharel
Atsvaidzinošs ziedu aromāts. Ciedras un tikko grieztu ziedu smarža saskan ar balto ziedu toņiem: gardēnija, jasmīns un lillija. Domātas dienas laikam. Radītas Cacharel dianastijas namā 1978.gadā. ..
55.00 Eur
Bez PVN: 45.45 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Catch Me - Cacharel
..
29.00 Eur
Bez PVN: 23.97 Eur
Pašreiz nav pieejamas
Noa - Cacharel
Jaunais Cacharel burvīgais aromāts nosaukts par godu brīnišķīgajai Noa – jauna stāsta simbols. Cilvēces evolūcijas gaitā , mainoties civilizācijām, vienmēr bija sastopami cilvēki, kuri glabāja atmiņas par pasaules veidošanos, sākumu. Tāda ir Noa, mantojusi savu vārdu no bībeliskā Noa. Tās tēls – sūtījums, kas atgādina cilvēkiem par viņu spējām mainīt pasauli. To ieelpojot, jūs uzreiz sajutīsiet peonijas smaržu, lilijas un sārtās neļķes. .. kā arī vieglu jasmīna, sandalkoka un koka sūnu niansi. Aromāts piemērots jebkuram dzīves gadījumam. Satriecošais aromāts ietērpts apaļā caurspīdīgā stikla flakonā ar pērlīti, kas simbolizē gudrību, dvēseliskumu un visuma mikropasauli . Izdošanas gads: 1999 Raksturojums: tīras, maigas, ziedu, ikdienas Aromāti: ziedu Sākuma nots: muskuss, baltā peonija, persiks, frēzija Sirds nots: lilija, jasmīns, ilang - ilang Beigu nots: kafija, koriandrs, ciedrs, sandals, vaniļa ..
50.00 Eur
Bez PVN: 41.32 Eur
Pašreiz nav pieejamas
SwedbankOmniva Pastastacija  100% oriģināls